خرید آسانسور

هر زمانی که تصمیم به خرید آسانسور می کنید، می توانید از بین چند گزینه سیستم و مکان مناسب را انتخاب کنید . اگر انتخاب مناسبی داشته باشید و تصمیم صحیح را از بین گزینه ها انتخاب کنید آنگاه مناسب ترین و بهترین کا را انجام داده اید. شما با خرید درست آسانسور بهترین سرمایه گذاری را در خرید انجام داده اید و یک محیط امن و سیستم کارا برای استفاده کنندگان فراهم کرده اید و آنها ایمن و راحت بین طبقات جا به جا خواهند شد و مشکلی در سیستم حمل و نقل عمودی نخواهند داشت.

مراحل خرید آسانسور

مراحل خرید آسانسور شامل مواردی مانند سبک زندگی ، کاربری و نیاز های کاربران می باشد . شما باید ویژگی ها و کاربرد محل نصب آسانسور را در الویت کار خمود قرار دهید .  شما وقتی به شرکت آسانسور آکسون مراجعه می کنید برای خرید آسانسور شما دیگر تنها نیستید و ما را در کنار خود دارید . ما به شما مشاوره رایگان می دهیم حتی اگر از ما خرید نکنید . ما شما را در با قطعات مختلف آسانسور آشنا می کنیم و به نحوی کار کردن آنها را به شما توضیح می دهیم . ما حتی مراحل و کارکرد سیستم های مختلف را در مراکز  دانشگاهی آموزش می دهیم. و در صورت تمایل داوطلبان نخبه را در سیستم خود جذب می کنیم.

با آموزش شما در مورد قطعات و سیستم های مختلف آسانسور ما شما را آموزش می دهیم  که بهترین سیستم را برا ی نیاز خود انتخاب کنید . برای ما فرقی ندارد که شما یک آسانسور خانگی می خواهید یا برای یک کار خانه صنعتی خرید می کنید یا برای یک مال خرید می کنید . ما در تمام موارد در کنار شما ایستاده ایم .

انتخاب جای درست در خرید آسانسور

انتخاب جای صحیح و مناسب یکی از مراحل مهم در خرید آسانسور می باشد . جای درست و صحیح آسانسور جایی است که راحت ترین دسترسی را برای کاربران آسانسور فراهم کند و  کمترین جا را اشغال کند . و قطعات مکانیکی و صنعتی کمترین دید را برای افراد فراهم نماید .

آسانسور را درجایی قرار دهید که در نزدیکی اتاق خواب ها نباشد ، به هر حال آسانسورها از 400 قطعه الکترونیکی و مکانیکی مختلف تشکیل شده اند و این سیستم ناگزیر تنش ها و صدهایی دارد که ممکن است در جا های از ساختمان که محل استراحت است مطلوب نباشد . ( البته که امروز ه با پیشرفت در صنعت آسانسور قطعات به مراتب بی صدا و نرم و  روان هستند ولی با این وجود رعایت موارد گفته شده خالی از لطف نیست .

یکی از مکان های مناسب برای آسانسور ها نزیک پله ها می باشد که معمولا معمار ها دور ترین و بهترین مکان را برای پله در نظر می گیرند که رفت و آمد احتمالی کمترین مزاحمت رای برای ساکنین داشته باشد . همچین این پله ها در زمان آتش به عنوان پله فرار در نظر گرفته می شوند و افراد در این صورت به راحتی می توانند در مواقع خطر این پله ها را استفاده کنند و نزدیکی این دو بهم نیز خالی از لطف نیست .

نکاتی در باب موقعیت مکانی آسانسور

مرحله بعدی ورودی ها و خروجی های آسانسور می باشد که شما با ید ایده آل ترین حالت را باید در نظر بگیرید که با گیت ها وردی تناسب درستی داشته باشد . وردی های اصلی شما باید طوری انتخاب شود که با ورد و خروجی های آسانسور تتاسب داشته باشد. پیشنهاد می شود که این ها باهم زاویه 90 درجه بسازند .

جاهای مناسب از پارکینگ ها را در نظر بگیرید تا بیشترین راحتی را برای کاربران فراهم کنید تا در صورت داشتن بار ، کاربران مجبور نباشند مسافت طولانی بار حمل کنند . افراد سال خورده و کم توان را در نظر داشته باشید. آسانسور های را انتخاب کنید که از نظر هوشمندی به روز باشند و بتوانند هوشمند در صورت عدم استفاده اتومات به طبقات پر ترافیک بروند. و ساعت RUSH TIEMES  را مدیریت کنند . (ساعت های پر ترافیک ) حالا که بهترین مکان را انتخاب کردید نوبت انتخاب سیستم و قطعات و تزئینات کابین طبق سلیقه شما آرشیتکت های محترم  می باشد .

انتخاب کابین آسانسور برای خرید

ما در شرکت آسانسور آکسون با صدها طرح و مدل کابین گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار می دهیم تا با دکوراسیون و معماری و ترجیحات شخصی شما مطابقت داشته باشد . شما این گزینه های مشابه را از شرکت های دیگر دریافت نخواهید کرد .  کابین های که ما به شما پیشنهاد می کنیم تمام موارد استانداری و ایمنی در آن لحاظ شده و شما بعد از خرید آسانسور موردی نخواهید داشت که موارد استانداردی رعایت نشده باشد وبا خیال راحت خرید کنید . در صورت عدم انطباق  پول شما عودت داده می شود .

ما دیواره های کابین را طوری طراحی می کنیم که شما به راحتی بتوانید ، به دلخواه آن ها را تغییر دهید تا از یکنواختی بیرون بیایند . کف پوش های لمینت و سنگ های قیمتی با رنگ های متفاوت  . شما می توانید از ما بخواهید که کابین ویژگی  حمل ویلچر را نیز داشته باشد . 

ما کابین های شما را نیز می توانیم نور آرایی  کنیم . شما می توانید هنگام خرید آسانسور دیواره هایی از چرم طبیعی و چوب طبیعی انتخاب کنید . می توانید قاب های خاص قرنیز و بافرهای محافظتی از ما برای کابین خود بخواهید ؛ تا در صورت حمل بار بوسیله ترولی یا چرخ دستی یا براندکار و تحت کابین شما آسیب نبیند. همچنین می توانید از کارشناسان شرکت آسانسور آکسون نرده ها ، چراغ های سقفی و نورهای مختلف غیر مستقیم را در طراحی بخواهید 

نکات ایمنی در خرید آسانسور

در هنگام خرید آسانسور با توجه به نوسانات برقی اخیر ، حتما باتری اضطراری تهیه کنید که هنگام قطع برق افراد را به نزدیکترین طبقه هدایت کند تا افراد دچار استرس و ترس نشوند و دست به کار های حطرناک مانند : باز کردن دستی درب ها و …  نکنند که این کار جدای خطرات احتمالی آسیب های جدی به درب های آسانسور وارد می کند . صد البته که این آسیب ها در قیاس با خطرات جانی افراد بسیار ناچیز می باشند. همچنین برای ایمن تر کردن محیط اسانسور  برای کودکان نیز می توانید از قفل هایی برای جلوگیری از دسترسی به چاه استفاده نمایید . 

سفارشی سازی کابین هنگام خرید آسانسور

سفارشی سازی  نرده ، کفپوش ، سقف ، دیوارها ، وسایل روشنایی و پنل های کنترل . صد البته که تطبیق این ها با ترجیحات شما باعث می شود که شما خرید خوبی داشته باشید و از خرید خود برای سال های سال لذت ببرید . برای کف پوش ها جدای سنگ های طبیعی شما می توانید  از سرامیک یا چوب های مصنوعی یا کف پوش های آنتی باکتریال استفاده کنید. شما حتی می توانید کف را ناتمام بگدارید و از متریال معماری داخل لابی را به داخل آسانسور ببرید و یکسان سازی بکنید که تطابق بیشتری ایچادکرده باشید . ما در شرکت آکسون کابین های شما رو سفارشی سازی می کنیم . چوب -چرم شیشه و 48 مدل و رنگ و طرح های متفاوت .

چوب های که می توانید هنگام خرید آسانسور استفاده کنید برای تزییات داخلی  کابین:

  •  توسکا
  •  گیلاس
  • بلوط تیره
  •  بلوط متوسط
  •  بلوط قرمز
  •  ماهاگونی
  •  افرا
  •  گردو

توجه داشته باشید که می توانید هنگام خرید آسانسور از درب های لولایی یا درب های تمام اتومات استفاده نمایید که با توجه به نیاز کارفرما ، کارشناسان شرکت آکسون در هنگام خرید آسانسور  به شما مشاوره رایگان می دهند . دیگر گزینه ای که باید هنگام خرید آسانسور انتخاب کنید نصب تلفن در کابین می باشد که با توجه به مقررات آسانسور الزامی می باشد . شما می توانید در مواقع ضروری یا اضطرار از آن استفاده نمایید . ( برای این کار شما نیاز یه یک خط تلفن دارید)

هنگام خرید آسانسور درایو درست و متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید

انتخاب درایو متناسب و مناسب یکی از فنی ترین انتخاب هایی است که هنگام خرید آسانسور باید در نظر گرفت . کارشناسان ما در شرکت آکسون در این مورد به شما خدمات رایگان در هنگام خرید خواهند داد و شما می توانید با مراجعه به وب سایت این شرکت و پر کردن فرم اطلاعات مفید را دریافت نمایید . فضاهای لازم را به دقت اندازه گیری نمایید یا از کارشناسان شرکت آسانسوری آکسون بخواهید که این کار را برا شما انجام دهند تا مطمئن شوید که فضای مناسب را برای زمان نصب دارید. سعی کنید حد اکثر فضای مورد نیاز را تامین نمایید.

For more information, please visit us at axonelevator.com and fill the required forms.

سخن آخر

ما در این مقاله از طریق شرکت آسانسوری آکسون به موارد و نکات مهمی در خور , در خرید آسانور پرداختیم و امیدواریم که مفید باشد و شما را در یک خرید خوب و تصمیم صحیح یاری رسانده باشد. در صورت تمایل لطفا بفرمایید و ما را سهیم نظرات ارزشمند خود کنید.

شرکت آسانسوری آکسون فراز صنعت